Partnerské weby

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Přísloví, aforismy, motta, moudrosti, moudra, hlášky, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, motta, moudrosti, moudra, hlášky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, lékařství, křesťanství, státní správa, nadpřirozené osoby, historie, věda, záliby a hobby, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, osobnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, poruchy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, národnost, Spisovatelé a básníci atd.

Vtipy, fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtipy, fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O ženách, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O škole, O důchodcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o policajtech apod.

Internet, síť

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Písnička, Kameňák, Recepty, Nový rok, Adventní trhy, Vánoční pozadí, bezlepkové cukroví, Špalda, Papírové ozdoby, Blahopřání, Keramika, Křesťanství, Šišky, Text, Tiskárna, Vánoční trhy, Vánoční světýlka, Koledy, Bramborový salát, Květiny, Zdraví, Sám doma, Pokrmy, Borovice, Vosí hnízda, Vánoční koledy, Mrazík, Obrazovka, Ohňostroj, Staroměstské náměstí, Alkoholový kalendář apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Full HD tapety na PC zdarma, Lionel Messi futbolista argentino, Databáze osobností Kdo je to?, V, volný čas, Juventus Football Club clube de futebol italiano, Obrázky a kliparty zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční magazín, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Full HD tapety na PC zdarma - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v počítač, monitor, displej, phablet, obrazovka počítače, mobil, smartphone, mobilní telefon, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 95, Mac, SUSE Linux, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows NT, Java ME. PC tapety pro Windows z kategorií moře, oceány, pláže, auta, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, květiny, kytky, motorky, motocykly, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, psi a štěňátka, rostliny, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, zvířata, letadla, dopravní prostředky, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, HD 1280x720, 1280x1024, 1536x2560, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1536x864, 1366x1024, 1152x864, hi res 2560x1920, 640x480, 800x600, 360x640, 360x720, 1280x960, 800x1280 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory apod.

Doporučené odkazy

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . Naleznete zde Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Strategie, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Střílečky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Pro dívky a tak dále.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:Nejhranější online testy a kvízy, V, multimédia, Vlajky měst a obcí České republiky, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, doporučujeme, webové stránky, zábava, Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs, zajímavosti, P, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, psychologie, politika, nástroje, literatura, internet, software, zločin a právo, náboženství a křesťanství, český jazyk, nemoce, kultura, lékařství a medicína, zkratky, technika, filozofie, hardware, účetnictví, fyzika, materiály, počítače, školství, jídlo, chemie atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Síť

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. bezlepkové cukroví, Jarmark, Sám doma, Adventní neděle, Rumové řezy, Striezelmarkt, Kapr, Vykrajovátka, Vánoční svícen, Pro děti, Láska nebeská, Osvětlení, Kinder, Lindt, PF, Betlém, Neviňátko, Ježíš Kristus, Recepty, Kuba, Plocha, Zdraví, Jezulátko, Vídeň, Omalovánky, Vánoční svíčky, Mrazík, Jingle Bells, Borovice, Německy, Tiskárna apod.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, Biografie, životopis Christina Ricci, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Lionel Messi Arjantinli futbolcu, zeměpis, webovky, weby, odkaz

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, fikce a fantasy, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, školství a vzdělávání, filozofie, politika, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, lékařství, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, nadpřirozené osoby, sportovci a sportovkyně, věda, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politici, profese a zaměstnání atd.

Informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Windows, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ženách, O důchodcích, O ekonomech, O škole apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, internet a web, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: počítače, hyperlinky, Dopravní značení, Online omalovánky Sport pro děti, pro děti, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Webové online testy zdarma, Obrázky na PC, zdroje informací

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, New Jersey, Alabama, Delaware, Wyoming, Kentucky, Iowa, New York, Západní Virginie, Georgie, Havaj, Illinois, Aljaška, Nebraska, Arizona, Jižní Karolína, Mississippi, Jižní Dakota, Maine, Nevada, Texas, Vermont, Minnesota, Oklahoma, Colorado, Massachusetts atd.

Výroky, myšlenky, bonmoty, rčení, úsloví, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Výroky, myšlenky, bonmoty, rčení, úsloví, hlášky, motta, z kategorií moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet

Klíčová slova: internet, internetové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, URL, Obrázek Servírka, V, Přehled souborových přípon, Nejhranější online hry zdarma, linky, Hry pro kluky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, A.C. Miláno, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Belize
Obrázky k vytištění a vybarvení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Flags of the world countries
Free hry
Tipy na Partnerské weby
Profesionální klub ledního hokeje Boston Bruins
Naše tipy na zajímavé stránky
Texty blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Topmodelky a celebrity
Paris Saint-Germain Fotbalový klub
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Afghánistánu
Thierry Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.