Dále doporučujeme

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, země EU, měny, týmy NHL, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Maryland, Montana, New Jersey, Georgie, Kalifornie, Illinois, Iowa, Arkansas, Oklahoma, Connecticut, Washington, Wisconsin, Maine, New York, Mississippi, Rhode Island, Kentucky, Missouri, New Hampshire, Nové Mexiko, Nebraska, Colorado, Jižní Dakota, Indiana, Severní Dakota atd.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

World wide web, internet

Fóry, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Ftipy, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: F, Full HD wallpapery ke stažení, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Vše o narozeninách a jmeninách, Vlajky měst České republiky, zeměpis, Dopravní značky, Tapety na plochu květiny, Superhry a hry online zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Full HD pozadí na PC, tipy

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, symboly, náboženství, stavby, ptáci, Vánoce a Advent, přístroje, muži, věda, auta, mapy, ženy a dívky, sport, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ovoce, halloween, květiny, nápoje, nástroje a přístroje, zvířata, hudba, osobnosti a lidé atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Keywords:kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor, Vánoční magazín, Biografie Heidy Klum, pro děti, Vánoční web, Přehled formátů souborů, Omalovánky k vytištění pro děti, Online geografické testy zdarma bez registrace, Kliparty zdarma, Seznam státních vlajek

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, písma, fonty apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy

Výroky, rčení, aforismy, bonmoty, myšlenky, motta, moudrosti

Citáty slavných, Výroky, rčení, aforismy, bonmoty, myšlenky, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o životě, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o penězích od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: V, odkazy, Přehled souborových přípon, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Romantické zamilované sms vzkazy, Přehled zkratek a akronymů, weby, cestování, Nejhranější online testy a kvízy

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Logické, Sportovní, Strategie, Karetní, Velikonoční hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, příroda, počítače, zkratky, zločin a právo, věda, latina, software, jídlo, sport, technika, nemoce, fyzika, literatura, nástroje, lékařství a medicína, filozofie, náboženství a křesťanství, nápoje, politika, kultura, hardware, rostliny, psychologie atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Síť

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, přezdívky, Spisovatelé a básníci, zločin a právo, lékařství, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, poruchy, psychologie, filozofie, politika, umělci a umění, herectví, herci a herečky, mytologie, politici atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Farmářské hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, online html5 hry, Logické hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, státy usa, země EU, obecné zkratky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Nej hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sexy Shannon Elizabeth, F, Životopisy slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, Přání k narození dítěte, zadarmo, internet, Prapory regionů a království

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Internet, síť

Klíčová slova: M, zajímavosti, Obrázky vlajek států světa, počítače, Nejlepší hry pro dívky, Online hry omalovánky, Webové online hry zdarma, odkaz, Hry pro kluky, volný čas, zábava, Tapety na PC zdarma ke stažení, Associazione Calcio Milan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista
Celebrita Jennifer Lopez
Naše tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo futbalista
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Zajímavé webové stránky
Kate Winslet
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka k svátku
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka, blahopřání, gratulace
Manchester United F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Narozeninová přáníčka, texty a obrázky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.