Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Omalovánky, Oblíkačky, Logické hry, Deskovky, Auta a závodní, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Adventury apod.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro notebook, monitor, displej, smartphone, počítač, phablet, ultrabook, PC, tablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Slackware, Windows NT, Linux Ubuntu, Mac, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, macOS, Android, Windows Server 2012. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, fantasy, květiny, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, ptáci. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 1600x2560, 768x1024, 2560x1600, 3200x1200, 2160x3840, 1440x2560, 800x1280, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1200x1920, 320x568, 1152x768, 2048x1536, Full HD 1080x1920 atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, symboly, auta, věda, nástroje a přístroje, rostliny, jídlo a nápoje, ovoce, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, náboženství, květiny, zelenina, smajlíci a emotikony, hmyz, stavby, hudba, ptáci, muži, mapy, zvířata, přístroje, halloween atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ženy a dívky, ovoce, láska, osobnosti a lidé, přístroje, hudba, nápoje, věda, mapy, jídlo a nápoje, halloween, květiny, symboly, hmyz, zvířata, stavby, muži, rostliny, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, zelenina, Vánoce a Advent atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Online biografie, životopisy osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Permainan penjelajah web, Online testy zdarma, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Celebrita Emma Watson, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, Full HD tapety na PC zdarma

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství a vzdělávání, fikce a fantasy, vlastnosti, lékařství, politika, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, politici, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, psychologie, národnost, sportovci a sportovkyně, přezdívky, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, mytologie, filozofie, historie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Síť pro děti i dospělé

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Kapr, Atmosféra, Keramický adventní věnec, Vánoční kaktus, bezlepkové cukroví, Zima, Linux, Francouzsky, Plzeň, LED svíčky, Cesmína, Hostina, Nový rok, Štědrý večer, Vánoční dekorace, Vánoční svíčky, Rumové řezy, Desktop, Vídeň, Adventní svícen, Samolepky, Vánoční ubrusy, Advent, Slámový adventní věnec, Jmelí, Vosí hnízda, Ohňostroj, Osvětlení, Jedle, Lego apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, politika, zločin a právo, herectví, herci a herečky, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, záliby a hobby, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, státní správa, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, filozofie, psychologie, osobnosti, přezdívky, lékařství atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Voják, Čeští králové, Francouz, Básníci, Protektorát, Poslanci, Producent, Francie, Vražedkyně, Lord, Sebevražda, Malíř, Gymnasté, Básník, Politik, Vůdce, Kladno, Zlatý slavík, Exilový prezident, Druhá světová válka, Máj, Kancléř, Habsburkové, Vládce, New York Rangers, ČSSD, New Jersey Devils, Imitátor, Antropolog, Maršál, Brno, Miliardáři, Vojevůdce, Ministr zahraničí, Novinář, Olympijský vítěz apod.

Keywords:Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, odkaz, Tapety na plochu města, V, M, zadarmo, Slovakia, Croatia, Czechia, humor, Vše o Vánocích, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vtipy, anekdoty, frky, vtípky, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, frky, vtípky, fóry, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor apod.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, Vtipy, V, Nejhranější hry online, Vlajky spojených států amerických, Warez, zeměpis, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Informace pro děti i dospělé

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Biografie slavných osobností, zdroje informací, Blahopřání, gratulace, přání, oslava, M, pro děti, F, Omalovánky pro malé děti, Kliparty zdarma ke stažení, cestování, webovky

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Střílecí hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Hry s koňmi, online html5 hry, Barbie hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Logické hry apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, monitor, tablet, obrazovka počítače, počítač, phablet, smartphone, displej, ultrabook, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows XP, FreeBSD, Android, Windows 2000, Linux Fedora, Linux Ubuntu, OSX, BlackBerry OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, letadla, hudební tapety, hry a herní wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, budovy a stavby, jídlo a nápoje, auta, wallpapery, květiny, kytky, zvířata, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1600x1200, 375x667, 1536x2048, 1080x1800, 2048x1080, 360x640, 1280x854, 360x720, 2048x1536, 800x600, 1600x900, 320x568, 1680x1050, 1200x1920, 393x786 atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Klíčová slova: weby, Online adventní magazín, Ilustrační obrázky, Nejhranější online hry zdarma, zajímavosti, Julia Roberts, Obrázky na PC ke stažení, počítače, Dopravní značení, URL, Dopravní značky, volný čas, Tapety na plochu Automobily, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Thierry Henry
Christina Applegate fotky
Tipy na Partnerské weby
Striptýz
Přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Fotogalerie modelky Eri Aikawa
Naše tipy na zajímavé stránky
Cameron Diaz photos
Zajímavé internetové odkazy
Bolivia
Tým NHL Philadelphia Flyers
Linky na partnerské weby
Thierry Henry
Gioco d’azzardo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.