Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Rčení, myšlenky, hlášky, bonmoty, aforismy, moudra, motta

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, hlášky, bonmoty, aforismy, moudra, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, phablet, mobil, tablet, PC, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, notebook, monitor, displej a pro operační systémy Windows Me, Java ME, Slackware, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Lubuntu, Windows Server 2012, OSX, SUSE Linux. Tapety na PC z kategorií Rally, závody aut, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, ptáci, hmyz a pavouci, květiny, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, motorky, fraktály. Mnoho verzí a velikostí jako 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1280x1024, HD 1280x720, 1200x1920, 4800x1200, 1280x854, 1440x900, 1920x1200, 1920x1280, 1920x1080, 1280x800, 375x667, 800x1280, 375x812 atd.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Střílecí hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, online html5 hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Vaření a smažení, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Hry pro nejmenší online, Onlinovky zdarma, kuriozity, Jenny Mc Carthy, R, Nejlepší online hry zdarma, odkazy, Tým NHL Vegas Golden Knights, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sportovci a sportovkyně, vlastnosti, filozofie, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, státní správa, přezdívky, politici, poruchy, lékařství, profese a zaměstnání, zločin a právo, osobnosti, Spisovatelé a básníci, psychologie, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro monitor, notebook, phablet, PC, mobil, displej, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Windows XP, OSX, Windows 7, Windows 10, Windows 95, Linux Ubuntu, Slackware, Java ME, Lubuntu, Chrome OS, Mac. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, nature - příroda, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, free wallpapers, květiny. Vyberte si rozměr z 1024x600, 1080x1920, 1080x1800, 320x568, 360x760, 1200x1920, 1600x900, 1440x960, 1280x768, 1280x1024, 1280x960, 1280x854, 1152x1920, 4800x1200, 375x667, 1536x2560 atd.

Keywords:F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, hyperlinky, Mamiko Tayama, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy slavných osobností, Adventní magazín, Zambia, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, volný čas

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Dopravní značky, pro dospělé, Přehled formátů souborů, Přání, přáníčka, blahopřání, M, Tapety do mobilu, internet, Baccarat card game, zdarma, počítače, internetové stránky, tipy

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Fórky, vtípky, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O škole, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Němcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kameňák, Rumové řezy, Korálky, Atmosféra, Keramika, Koledy, Ježíš Kristus, Televize, Dia, Alkoholový kalendář, Jmelí, Mrazík, Pokrmy, Schleich, Recepty, Wallpaper, Stromeček, Borovice, K Tisku, Lindt, Drážďany, Papírový vánoční stromek, Štědrý den, Perníčky, Vánoční pozadí, Silvestr, Křesťanství, Vánoční ozdoby, Vánoční svařák, Vánoční koledy, Zima apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat následující typy souborů: video soubory, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: odkaz, Dopravní značení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie Lady Gaga, weby, Super free web games zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Tým NHL Tampa Bay Lightning, multimédia, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Hry pro dívky online

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. NHL, Herečka, Československo, Boston Bruins, Rétorika, Architekt, Manýrismus, Druhá světová válka, Životopis, Orlík, ČSSD, Slovák, Komik, Válka, Obchodník, Faraon, Olympijští vítězové, Právník, Pop, Avangard Omsk, Novinář, Upálen, Zavražděn, První republika, Scénárista, Lord, Skladatel, Fotograf, KHL, Američané, Prezidenti, Romantismus, Itálie, Nežijící, Český slavík, Vůdce apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, muži, smajlíci a emotikony, halloween, přístroje, věda, náboženství, ovoce, ptáci, hmyz, sport, ženy a dívky, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, láska, rostliny, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zelenina, hudba, květiny atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: školství, Seznam přípon a koncovek souborů, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky, Nejhranější hry online, Computer games, Slovník pojmů Co je to?, URL, zdroje informací, Státy a jejich prapory, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, linky, Fotografie a obrázky z dovolené, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kubánská specialita: "Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Další odkazy:

Obrázek Japonka
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Naše tipy na zajímavé stránky
Sportovní pozadí na plochu Windows
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Co je to escort agency?
Linky na partnerské weby
Kirsten Dunst fotky
Partnerské internetové stránky
Poker
Kate Winslet
Tipy na zajímavé weby
Metropole New York city
Přání k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.