Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Sportovní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, psychologie, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, lékařství, filozofie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, osobnosti, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, mytologie, politika, Spisovatelé a básníci atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Letecké simulátory, Barbie hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Adventury, online html5 hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, počítače, Celebrita Holly Valance, Staré hry online, pro děti, Super online hry zdarma, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Přehled souborových přípon, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, linky

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trest smrti, Žhavé výstřely, Továrník, Vůdce, Máj, Náboženství, Vojáci, Češi, Prezident, Hokejisté, Podnikatel, Prezidenti USA, Hejtmani, Hejtman, Scénárista, Hokej, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Poslanec, Čeští králové, New York Rangers, Básník, Gymnasté, Komunista, Komunisté, Washington Capitals, Dramatik, Poslanci, HIV pozitivní, Imitátor, Husité, Komik, Český slavík, Kladno, AIDS, Královna apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Rčení, výroky, motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, přísloví

Citáty slavných osobností, Rčení, výroky, motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, přísloví, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Keywords:V, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Obrázky na PC, Přáníčka k svátku, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Omalovánky k vybarvení, doporučujeme, Obrázky zdarma, výukové pomůcky

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koule, Windows, Vánoční punč, Anděl, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Betlém, Monitor, Osvětlení do oken, Vánoční kaktus, Strom, Husarské knoflíky, Pokrmy, Anglicky, Omalovánky, Adventní kalendář, Pastýř, Vosí hnízda, Sám doma, Píseň, Vídeň, Sněhová vločka, Neviňátko, Schleich, Alkoholový kalendář, Jesličky, Silvestr, Přáníčko, Bůh, Brno, Německy apod.

Vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O mužích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O Windows, O Slovácích, O Němcích apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, účetnictví, nápoje, chemie, příroda, počítače, software, český jazyk, nemoce, latina, zkratky, sport, věda, školství, zločin a právo, náboženství a křesťanství, stavebnictví, bankovnictví, nástroje, hardware, materiály, politika, rostliny, cestování atd.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak spustit, kterak editovat soubory těchto typů: internet a web, komprimace dat, písma, fonty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, školství, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Jakarta, zeměpis, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, cestování

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, jídlo a nápoje, halloween, zvířata, dopravní prostředky, květiny, symboly, ženy a dívky, nástroje a přístroje, muži, auta, Vánoce a Advent, věda, zelenina, sport, ptáci, láska, ovoce, mapy, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, hmyz, hudba atd.

Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: internet, URL, zajímavosti, Biografie, životopis Amanda Bynes, A, F, webovky, Omalovánky k vybarvení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky zdarma, Státní prapory zemí světa

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Jižní Dakota, New Jersey, Ohio, Virginie, Delaware, Nové Mexiko, Texas, Connecticut, Massachusetts, Washington, Wisconsin, Alabama, Oregon, Mississippi, Vermont, Maryland, Jižní Karolína, Missouri, Arizona, New Hampshire, Arkansas, Oklahoma, Utah, Havaj, Florida atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: webové stránky, Online adventní magazín, Státy a jejich prapory, Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější online hry zdarma, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, humor, odkazy, F, Online testy a kvízy zdarma, Nej hry online, R, History of travel, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice
Přáníčka ke svatbě nebo k výročí
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění a vybarvení
Nádherná Anastacia
Tipy na užitečné weby
Thierry Daniel Henry
Partnerské internetové stránky
Obrázek Fitness
Odkazy na užitečné webové stránky
Online hry zdarma
Le Omaha Hold’em poker
Doporučené odkazy
Texas hold em Indonesia
Wayne Rooney sepak bola

Děkujeme vám za vaši návštěvu.