Naše tipy

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Moudra, myšlenky, rčení, moudrosti, aforismy, motta, výroky

Citáty slavných, Moudra, myšlenky, rčení, moudrosti, aforismy, motta, výroky, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Náš tip

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Politik, Prezident USA, Francouz, Zlatý slavík, Vůdce, První republika, Básníci, Faraon, Poslanec, Slováci, Básník, Rakousko-Uhersko, Trest smrti, Miliardáři, HIV pozitivní, Druhá světová válka, Filozof, Ital, Sci-fi, Prezidenti USA, Rétorika, Olympiáda, Gymnasté, Američané, Český slavík, NHL, Vojevůdce, Režisér, Husité, Hejtmani, Čech, Komik, Producent, Antropolog, Malíř, Fotograf apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Závody aut, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Střílečky, Bojové hry, Strategie, Animace, Adventury, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, odkazy, Ukraine, Nejhranější hry online, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Tým NHL Washington Capitals, školství, Tapety na PC, Obrázky ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Akční gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Adventury, Střílecí hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Státní prapory, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, V, Jessica Alba, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Světové vlajky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přání a blahopřání, V, Kliparty zdarma ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

World wide web, internet

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, ptáci, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, věda, květiny, jídlo a nápoje, ženy a dívky, auta, hudba, dopravní prostředky, zvířata, nápoje, stavby, nástroje a přístroje, přístroje, muži, láska, smajlíci a emotikony, zelenina, mapy, sport atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, náboženství, dopravní prostředky, zelenina, hudba, auta, květiny, ptáci, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, mapy, nápoje, stavby, osobnosti a lidé, zvířata, Vánoce a Advent, muži, rostliny, smajlíci a emotikony, sport, halloween, symboly atd.

Klíčová slova: V, webovky, webové stránky, Obrázky na plochu květiny, Tapety na PC, počítače, pro dospělé, Lionel Messi, Vlajky měst a obcí České republiky, linky, URL, zajímavosti

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, ftipy, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, anekdoty, ftipy, vtípky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plzeň, K Vytisknutí, Osvětlení do oken, Milka, Jarmark, Neviňátko, Adventní trhy, Jmenovky, Patchwork, Pozadí, Jingle Bells, Vánoční filmy, Tisk, Televize, Kuba, Sněhulák, LED svíčky, Schleich, Lindt, Vánoční stromek, Štědrý večer, Drážďany, Křesťanství, Štóla, Dárky, Jesličky, Píseň, Linux, Windows, Bramborový salát, Vánoční světýlka apod.

Síť

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Pensylvánie, Delaware, New Hampshire, Wyoming, Missouri, Iowa, Aljaška, Severní Karolína, Minnesota, Wisconsin, Florida, Ohio, Illinois, Idaho, Virginie, Tennessee, Jižní Dakota, Kentucky, Massachusetts, New York, Montana, Oklahoma, New Jersey, Louisiana, Mississippi atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, materiály, lékařství a medicína, účetnictví, software, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, nápoje, chemie, stavebnictví, zkratky, psychologie, literatura, technika, počítače, příroda, nemoce, filozofie, český jazyk, zločin a právo, věda, školství, bankovnictví atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v tablet, notebook, PC, počítač, mobilní telefon, phablet, ultrabook, displej, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Slackware, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 7, Windows 2000, Java ME. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: noční města, příroda, krajina, květiny, kytky, letadla, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hudební tapety, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, wallpapery, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 360x640, 1366x1024, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 768x1024, 750x1334, 1280x960, 1536x2048, 1280x854, 1200x1920, 1600x900, 854x480, 1280x768, 1440x960 atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Prapory českých měst, K, Online geografické testy zdarma bez registrace, Uma Thurman celebrity, info, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Dopravní značení, Monica Bellucci fotky, weby, Online testy zdarma bez registrace, tipy

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Obrázky ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, monitor, PC, phablet, počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Java ME, Linux Fedora, BlackBerry OS, Mac, Lubuntu, Windows 95, Windows XP, Windows 98, Windows 2000, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií vesmír, planety, galaxie, rostliny, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, zvířata, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, sportovní pozadí, květiny, kytky, noční města, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 1152x864, 1600x900, 2048x1536, 854x480, 1680x1050, 1920x1200, 2160x3840, 375x812, 2560x1440, 1920x1440, 2560x2048, 375x667, 1280x960, 1536x2560, 1440x900, 2560x1600 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Informace

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Federace USA, Super free web games zdarma, V, zadarmo, Celebrita Kelly Clarkson, odkaz, kuriozity, Online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Filmy, natáčení, střih, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Baccarat card game
Ghana
Naše tipy na zajímavé stránky
Tinder aplikasi
Ekonomie, Karl Marx
Tipy na užitečné weby
Programování, cyklistika, cestování
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Erika Eleniak
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k MDŽ a ke Dni matek ke stažení
Přání ke kulatému výročí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Bacará
La Juventus de Turín

Děkujeme vám za vaši návštěvu.